Videolar

Sitede bir video sitesinde aradığınız ve bulabileceğiniz her türlü içerik bulunmaktadır. Zorlanmadan kolayca arama yapabildiğimiz sitede komik videolardan tutun da dizi parçalarına kadar severek ve beğenerek izlediğiniz her video türü mevcuttur.Size siteyi biraz daha yakından tanıtmakta yarar görüyorum. Anasayfaya girme hızından farkedeceğiniz gibi bu site özel bir Videolar sitesi olma ünvanını kazanmıştır. Girdiğimiz bu sayfada sosyal paylaşımlar yapabileceğiniz, içinde sitemizin sayfaları bulunan paylaşım siteleri bulunmaktadır. Yine anasayfamızda bulunan 2012 videoları başlığı altında bu yıl dünyada olan bitenleri konu aldığımız kısım yer almaktadır. Bu kategorinin içinde bu yıl yeni çıkan video klipler, vizyona giren filmlerin fragmanları, sporla ilgili videolar, haberler ve dünyadaki tüm gelişmeler yer almaktadır.
Diğer bir kategori ise yine anasayfada bulunan dizi izle kategorisidir. Bu kısımda ise severek izlediğiniz dizilere ait tüm videolar mevcuttur. Örneğin Avrupa Yakası İzle etiketi altında bu dizinin tüm bölümlerini paylaşarak siz kullanıcılara güzel bir ortam sağlamak için çabalamaktayız. Dizi şuan yayında değildir. Bir kaç sene önce bitmiştir. Ancak halen daha tv’de veya internet ortamında takip ettiğinizi biliyoruz ve bunun için bu kategoriyi ele alıyoruz. Bir başka dizi olan ve Türkiye’nin en çok izlenen videoları arasında yer alan Komik Videolar da aynı şekilde bölümleri, kısımları varsa yayınladığımız fragmanları ve diziyle ilgili diğer özel sahneler, karelere yer verilmiştir. Genelde diğer önemli siteler tarafından silinen bu dizinin kısımları ve fragmanlarını biz kullanıcı memnuniyeti için paylaşmaya çalışıyoruz.
Siz de eğer sitemiz içerisinde silinen Dini Videolar görürseniz bunu bizi bildirin. Bu bildirme işlemini ise bozuk veya çalışmayan videoların altına yorum yazarak bizim düzenleme yapmamızı sağlayabilirsiniz.Hemen yenileyip size sunmak bizim görevimiz. Siz kullanıcıların memnuniyeti için ben ve ekibim daima en çok izlenen, aranan, aklınıza yer eden videoları, dizileri, haberleri güncel bir biçimde ilk olarak yayınlamak için çaba göstermekteyiz. Sitemize destek için yorumlar atabilirsiniz ve sosyal paylaşım sitelerinde bizleri arkadaşlarınıza, çevrenize tanıtabilirsiniz. Videoları çevrenizde paylaşmanız hem sizi sosyal yönden geliştirecek hem de sitemizin sosyalliğini artıracaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s